2023/2024 M.M.
Muzikos studija 1-4 klasių mokiniai
I eilė sėdi 4a - Greta Marmakevičiūtė;
II eilės iš kairės į dešinę (sėdi): 2b - Goda Valaikaitė; 4a - Goda Nariukaitė; 2b - Kamilė Venskutė; 2b - Gabrielė Stasiūnaitė; 2b - Rafaela Mulokaitė De Moraes; 2b - Adrija Monkevičiūtė; 3a - Gabrielė Kirkštūnaitė;
III eilė iš kairės į dešinę (stovi): 4b - Saulė Motiekaitytė; 3b - Rūta Gundė - Pilinkaitė; vadovė Loreta Palavenienė; 4b - Vestina Vaznytė; 4a - Tėja Daščioriūtė; 3b - Liepa Šatkauskaitė; 4b - Ugnė Rinkevičiūtė; 3b - Adriana Neniškytė.
II eilės iš kairės į dešinę (sėdi): 2b - Goda Valaikaitė; 4a - Goda Nariukaitė; 2b - Kamilė Venskutė; 2b - Gabrielė Stasiūnaitė; 2b - Rafaela Mulokaitė De Moraes; 2b - Adrija Monkevičiūtė; 3a - Gabrielė Kirkštūnaitė;
III eilė iš kairės į dešinę (stovi): 4b - Saulė Motiekaitytė; 3b - Rūta Gundė - Pilinkaitė; vadovė Loreta Palavenienė; 4b - Vestina Vaznytė; 4a - Tėja Daščioriūtė; 3b - Liepa Šatkauskaitė; 4b - Ugnė Rinkevičiūtė; 3b - Adriana Neniškytė.
„Angelaičių choras“ 5-8 klasių mokiniai
Šokių grupė „WAU“ 5-8 klasių mokiniai
2022/2023 M.M
Šokių grupė „WAU“, NVŠ Šokių studija, 1-8 klasės
„POP ŽVAIGŽDUTĖS“, NVŠ DAinavimo studija, 1-4 klasės
2021/2022 M.M.
Šiuolaikino šokio ritmu „WAU“ grupė - 5-6 klasės
POP CHORAS „POP ŽVAIGŽDUTĖS“ - 2-3 klasių
|
|
2019/2020 M.M.
Šokių grupė „WAU“
I eilė iš kairės į dešinę:
5b - Enrika Šakenytė, 5b - Jurgita Maldutytė
II eilė iš kairės į dešinę:
7a - Neda Kliukaitė, 7a - Viltenė Vaitkevičiūtė, 7b - Akvilė Ašakaitė, 5b - Melita Vaitkevičiūtė, 7b - Smiltė Skrickaitė
III eilė iš kairės į dešinę:
5a - Patricija Lapinskaitė, 5a - Vesta Bajoriūnaitė, 7b - Giedrė Stankevičiūtė, 8b - Meda Mikalauskaitė, vadovė - šokio mokytoja LORETA, 8b - Skaistė Velykytė, 8b - Ieva Gvozdaitė, 5a - Aušrinė Pečiulytė.
5b - Enrika Šakenytė, 5b - Jurgita Maldutytė
II eilė iš kairės į dešinę:
7a - Neda Kliukaitė, 7a - Viltenė Vaitkevičiūtė, 7b - Akvilė Ašakaitė, 5b - Melita Vaitkevičiūtė, 7b - Smiltė Skrickaitė
III eilė iš kairės į dešinę:
5a - Patricija Lapinskaitė, 5a - Vesta Bajoriūnaitė, 7b - Giedrė Stankevičiūtė, 8b - Meda Mikalauskaitė, vadovė - šokio mokytoja LORETA, 8b - Skaistė Velykytė, 8b - Ieva Gvozdaitė, 5a - Aušrinė Pečiulytė.
Dainavimo studija „Akimirksnis“ 5-8 kl.
I eilė iš kairės į dešinę:
5a - Domilė Adamonytė, 5b - Jurgita Maldutytė, 5a - Patricija Lapinskaitė, 5b - Arminas Makrickas, 5a - Gustė Žilinskaitė, 7b - Smiltė Skrickaitė, 7b - Akvilė Ašakaitė
II eilė iš kairės į dešinę:
7b - Inesa Narbutaitė, 5a - Aušrinė Pečiulytė, 8b - Meda Mikalauskaitė, vadovė - muzikos mokytoja LORETA, 5a - Vesta Bajoriūnaitė, 8b - Skaistė Velykytė, 7b - Giedrė Stankevičiūtė
5a - Domilė Adamonytė, 5b - Jurgita Maldutytė, 5a - Patricija Lapinskaitė, 5b - Arminas Makrickas, 5a - Gustė Žilinskaitė, 7b - Smiltė Skrickaitė, 7b - Akvilė Ašakaitė
II eilė iš kairės į dešinę:
7b - Inesa Narbutaitė, 5a - Aušrinė Pečiulytė, 8b - Meda Mikalauskaitė, vadovė - muzikos mokytoja LORETA, 5a - Vesta Bajoriūnaitė, 8b - Skaistė Velykytė, 7b - Giedrė Stankevičiūtė
Šiuolaikinio šokio ritmu grupė - 1-4 kl.
I eilė iš kairės į dešinę:
1a - Smiltė Gudaitė, 3a - Miglė Kunčiūtė, 1a - Gustė Paškevičiūtė
II eilė iš kairės į dešinę:
1c - Lėja Blaževičiūtė, 2b - Ieva Samėnaitė, 4a - Meida Griauzdytė, 1c - Rūtė Žilinskaitė, 4a - Austėja Milinytė, 2b - Rusnė Korsakaitė, 4a - Ugnė Kisieliūtė, 1c - Agnietė Puodžiūnaitė, 1a - Evelina Zaleckytė.
III eilė iš kairės į dešinę:
4b - Elinga Korsakaitė, 4a - Melita Batavičiūtė, 4b - Viltė Skrickaitė, 3b - Viktorija Zaleckytė, kolektyvo vadovė - šokio mokytoja LORETA, 3a - Anastasija Donskich, 2b - Melita Marmokaitė, 4a - Akvilė Goštautaitė, 1c - Darija Puodžiūnaitė
1a - Smiltė Gudaitė, 3a - Miglė Kunčiūtė, 1a - Gustė Paškevičiūtė
II eilė iš kairės į dešinę:
1c - Lėja Blaževičiūtė, 2b - Ieva Samėnaitė, 4a - Meida Griauzdytė, 1c - Rūtė Žilinskaitė, 4a - Austėja Milinytė, 2b - Rusnė Korsakaitė, 4a - Ugnė Kisieliūtė, 1c - Agnietė Puodžiūnaitė, 1a - Evelina Zaleckytė.
III eilė iš kairės į dešinę:
4b - Elinga Korsakaitė, 4a - Melita Batavičiūtė, 4b - Viltė Skrickaitė, 3b - Viktorija Zaleckytė, kolektyvo vadovė - šokio mokytoja LORETA, 3a - Anastasija Donskich, 2b - Melita Marmokaitė, 4a - Akvilė Goštautaitė, 1c - Darija Puodžiūnaitė
„Angelaičių“ choras 1-4 kl. mokiniai
I eilė iš kairės į dešinę:
1c - Rutė Žilinskaitė, 4a - Meida Griauzdytė, 4b - Nojus Damašauskas, 1a - Smiltė Paškevičiūtė, 3a - Kamilė Skersytė
II eilė iš kairės į dešinę:
4b - Jokūbas Baranauskas, 2b - Rusnė Korsakaitė, 4b - Elinga Korsakaitė, 2b - Smiltė Paškevičiūtė, 2b - Augustė Pauliukaitė, 4a - Austėja Milinytė, 3a - Gabrielė Macaitytė, 4b - Urtė Baranauskaitė
III eilė iš kairės į dešinę:
4a - Melita Batavičiūtė, 3a - Miglė Kunčiūtė, 4a - Ugnė Kisieliūtė, 4a - Akvilė Goštautaitė, 4b - Violė Vasiliauskaitė, kolektyvo vadovė - mokytoja Loreta Palavenienė, 3a - Jonas Sliekas, 4b - Viltė Skrickaitė, 3a - Anastasija Donskich, 4b - Gabija Preidytė, 4b - Amanda Stasyšina.
1c - Rutė Žilinskaitė, 4a - Meida Griauzdytė, 4b - Nojus Damašauskas, 1a - Smiltė Paškevičiūtė, 3a - Kamilė Skersytė
II eilė iš kairės į dešinę:
4b - Jokūbas Baranauskas, 2b - Rusnė Korsakaitė, 4b - Elinga Korsakaitė, 2b - Smiltė Paškevičiūtė, 2b - Augustė Pauliukaitė, 4a - Austėja Milinytė, 3a - Gabrielė Macaitytė, 4b - Urtė Baranauskaitė
III eilė iš kairės į dešinę:
4a - Melita Batavičiūtė, 3a - Miglė Kunčiūtė, 4a - Ugnė Kisieliūtė, 4a - Akvilė Goštautaitė, 4b - Violė Vasiliauskaitė, kolektyvo vadovė - mokytoja Loreta Palavenienė, 3a - Jonas Sliekas, 4b - Viltė Skrickaitė, 3a - Anastasija Donskich, 4b - Gabija Preidytė, 4b - Amanda Stasyšina.
2018/2019 M.M.
Dainavimo studija ir šokių grupė „WAU“
I eilė iš kairės į dešinę:
4b - Jurgita Maldutytė, 4b - Enrika Zablockytė, 6b - Giedrė Stankevičiūtė, 6b - Akvilė Ašakaitė, 7b - Airida Kunčinaitė, 7b - Urtė Palskytė, 6b - Smiltė Skrickaitė
II eilė iš kairės į dešinę:
4a - Aušrinė Pečiulytė, 7b - Kamilė Gvergždytė, 5a - Modestas Preidys, kolektyvo vadovė Loreta Palavenienė, 8a - Aivaras Žlibinas
III eilė iš kairės į dešinę:
5b - Gabija Rimšaitė, 8a - Gaivilė Skistimaitė, 8a - Miglė Kindurytė, 7b - Skaistė Velykytė, 8a - Dovilė Mikėnaitė, 8a - Miglė Stankevičiūtė, 7b - Ieva Gvozdaitė, 7b - Meda Mikalauskaitė, 5b - Rusnė Vaitkevičiūtė
4b - Jurgita Maldutytė, 4b - Enrika Zablockytė, 6b - Giedrė Stankevičiūtė, 6b - Akvilė Ašakaitė, 7b - Airida Kunčinaitė, 7b - Urtė Palskytė, 6b - Smiltė Skrickaitė
II eilė iš kairės į dešinę:
4a - Aušrinė Pečiulytė, 7b - Kamilė Gvergždytė, 5a - Modestas Preidys, kolektyvo vadovė Loreta Palavenienė, 8a - Aivaras Žlibinas
III eilė iš kairės į dešinę:
5b - Gabija Rimšaitė, 8a - Gaivilė Skistimaitė, 8a - Miglė Kindurytė, 7b - Skaistė Velykytė, 8a - Dovilė Mikėnaitė, 8a - Miglė Stankevičiūtė, 7b - Ieva Gvozdaitė, 7b - Meda Mikalauskaitė, 5b - Rusnė Vaitkevičiūtė
„Angelaičių“ choras ir šiuolaikinio šokio ritmu grupė
I eilė iš kairės į dešinę:
2a - Pijus Mikalauskas, 2a - Jonas Sliekas
II eilė iš kairės įdešinę:
2a - Miglė Kunčiūtė, 1b - Melita Marmokaitė, 2a - Ugnė Abukauskaitė, 2a - Ema Bakaitė, 1b - Rusnė Korsakaitė, 2a - Ksenija Donskich, 2b - Anastasija Donskich
II eilė iš kairės į dešinę:
4a - Vesta Bajoriūnaitė, 4a - Domilė Adamonytė, 4a - Gustė Žilinskaitė, kolektyvo vadovė Loreta Palavenienė, 3b - Viltė Skrickaitė, 4a - Aušrinė Pečiulytė.
2a - Pijus Mikalauskas, 2a - Jonas Sliekas
II eilė iš kairės įdešinę:
2a - Miglė Kunčiūtė, 1b - Melita Marmokaitė, 2a - Ugnė Abukauskaitė, 2a - Ema Bakaitė, 1b - Rusnė Korsakaitė, 2a - Ksenija Donskich, 2b - Anastasija Donskich
II eilė iš kairės į dešinę:
4a - Vesta Bajoriūnaitė, 4a - Domilė Adamonytė, 4a - Gustė Žilinskaitė, kolektyvo vadovė Loreta Palavenienė, 3b - Viltė Skrickaitė, 4a - Aušrinė Pečiulytė.
2017/2018 M.M.
ŠOKIŲ Grupė „WAU“
I eilė: 6b - Kamilė Gvergždytė
II eilė iš kairės į dešinę:
7a - Gaivilė Skistimaitė, 7a - Dovilė Mikėnaitė, 7a - Šarūnė Bublytė, 6b - Meda Mikalauskaitė, 5b - Armantė Kyliokaitė, 5b - Smiltė Skrickaitė.
III eilė iš kairės į dešinę:
6b - Skaistė Velykytė, 8a - Lilija Kručaitė, 5b - Akvilė Ašakaitė, kolektyvo vadovė Loreta Palavenienė, 7a - Miglė Stankevičiūtė, 6b - Kornelija Dimbelytė, 5b - Giedrė Stankevičiūtė
II eilė iš kairės į dešinę:
7a - Gaivilė Skistimaitė, 7a - Dovilė Mikėnaitė, 7a - Šarūnė Bublytė, 6b - Meda Mikalauskaitė, 5b - Armantė Kyliokaitė, 5b - Smiltė Skrickaitė.
III eilė iš kairės į dešinę:
6b - Skaistė Velykytė, 8a - Lilija Kručaitė, 5b - Akvilė Ašakaitė, kolektyvo vadovė Loreta Palavenienė, 7a - Miglė Stankevičiūtė, 6b - Kornelija Dimbelytė, 5b - Giedrė Stankevičiūtė
POP grupė „AKIMIRKSNIS“
7a - Gaivilė Skistimaitė, 7a - Šarūnė Bublytė, 7a - Dovilė Mikėnaitė, 7a - Miglė Kindurytė, 6b - Skaistė Velykytė, 5b - Armantė Kyliokaitė, 5b - Akvilė Ašakaitė, 6b - Meda Mikalauskaitė, 6b - Urtė Palskytė, 6b - Airida Kunčinaitė, 6b - Ieva Gvozdaitė, 6b - Kornelija Dimbelytė, 5b - Smiltė Skrickaitė, 5b - Giedrė Stankevičiūtė, 5b - Vestina Suchotskytė,6b - Kamilė Gvergždytė, 8a - Lilija Kručaitė, 7b - Miglė Stankevičiūtė.
Prad. kl. Šokių grupė „Šiuolaikinio šokio ritmu...“
Dainavimo studija „Angelaičiai“
Šokių būrelis 2-ų klasių mokinių
„Trepsiukas“
2016/2017 m.m.
Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos
1-ų klasių mokinių grupė „BLYKSNIS“
2016 mokslo metai
Panevėžio alfonso lipniūno progimnazijos
jaunučių choras „AngeLaičiai“
1 eilė iš kairės į dešinę:
2a - Aušrinė Pečiulytė, 4b - Akvilė Ašakaitė, 2a - Kamilė Railaitė, 3a - Modestas Preidys, 4b - Smiltė Skrickaitė, 2b - Enrika Šakenytė
2 eilė iš kairės į dešinę:
3a - Fausta Lukoševičiūtė, 4b Giedrė Stankevičiūtė, 5a - Ugnė Jaskevičiūtė, 6a - Dovilė Mikėnaitė, 2a - Domilė Adamonytė, 4b - Armantė Kyliokaitė, 2a - Vesta Bajoriūnaitė, 2a - Gustė Žilinskaitė, 5a - Jorūnė Dešrytė,
6a - Gaivilė Skistimaitė
3 eilė iš kairės į dešinę:
6a - Miglė Kindurytė, 5b - Ieva Gvozdaitė, 5b - Meda Mikalauskaitė, 5b - Ieva Gvergždytė, kolektyvo vadovė muzikos mokytoja Loreta Palavenienė, 4a - Ugnė Stapulionytė, 5a - Luka Ingeleikaitė,5b - Skaistė Velykytė, 4a - Debora Veisbergaitė, 6a - Miglė Stankevičiūtė
2a - Aušrinė Pečiulytė, 4b - Akvilė Ašakaitė, 2a - Kamilė Railaitė, 3a - Modestas Preidys, 4b - Smiltė Skrickaitė, 2b - Enrika Šakenytė
2 eilė iš kairės į dešinę:
3a - Fausta Lukoševičiūtė, 4b Giedrė Stankevičiūtė, 5a - Ugnė Jaskevičiūtė, 6a - Dovilė Mikėnaitė, 2a - Domilė Adamonytė, 4b - Armantė Kyliokaitė, 2a - Vesta Bajoriūnaitė, 2a - Gustė Žilinskaitė, 5a - Jorūnė Dešrytė,
6a - Gaivilė Skistimaitė
3 eilė iš kairės į dešinę:
6a - Miglė Kindurytė, 5b - Ieva Gvozdaitė, 5b - Meda Mikalauskaitė, 5b - Ieva Gvergždytė, kolektyvo vadovė muzikos mokytoja Loreta Palavenienė, 4a - Ugnė Stapulionytė, 5a - Luka Ingeleikaitė,5b - Skaistė Velykytė, 4a - Debora Veisbergaitė, 6a - Miglė Stankevičiūtė
Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos
Šokių grupė „WAU“
1 eilė tupi iš kairės į dešinę:
5b - Ieva Gvozdaitė, 2a - Domilė Adamonytė, 3b - Vakarė Kievinaitė, 4b - Smiltė Skirckaitė, 2b - Daina Greiciūnaitė, 2a - Aušrinė Pečiulytė, 3a - Modestas Preidys, 2a - Kamilė Railaitė, 2b - Enrika Šakenytė, 4b - Akvilė Ašakaitė, 2a - Gustė Žilinskaitė, 2a - Vesta Bajoriūnaitė, 2a - Agnė Jankevičiūtė, 4b - Urtė Čeponytė, 2b - Jurgita Maldutytė
2 eilė iš kairės į dešinę:
4b - Giedrė Stankevičiūtė, 3b - Lėja Melnikavičiūtė, 3a - Fausta Lukoševičiūtė, 4b - Adriana Tamošiūnaitė, šokių vadovė Loreta Palavenienė, 4a - Debora Veisbergaitė, 4b - Armantė Kyliokaitė, 5a - Jorūnė Dešrytė, 5a - Ugnė Jaskevičiūtė
3 eilė iš kairės į dešinę:
6a - Gaivilė Skistimaitė, 6a - Dovilė Mikėnaitė, 5a - Luka Ingeleikaitė, 5b - Kamilė Gvergždytė, 5b - Skaistė Velykytė, 4a - Ugnė Stapulionytė, 6a - Miglė Stankevičiūtė, 5b - Meda Mikalauskaitė
5b - Ieva Gvozdaitė, 2a - Domilė Adamonytė, 3b - Vakarė Kievinaitė, 4b - Smiltė Skirckaitė, 2b - Daina Greiciūnaitė, 2a - Aušrinė Pečiulytė, 3a - Modestas Preidys, 2a - Kamilė Railaitė, 2b - Enrika Šakenytė, 4b - Akvilė Ašakaitė, 2a - Gustė Žilinskaitė, 2a - Vesta Bajoriūnaitė, 2a - Agnė Jankevičiūtė, 4b - Urtė Čeponytė, 2b - Jurgita Maldutytė
2 eilė iš kairės į dešinę:
4b - Giedrė Stankevičiūtė, 3b - Lėja Melnikavičiūtė, 3a - Fausta Lukoševičiūtė, 4b - Adriana Tamošiūnaitė, šokių vadovė Loreta Palavenienė, 4a - Debora Veisbergaitė, 4b - Armantė Kyliokaitė, 5a - Jorūnė Dešrytė, 5a - Ugnė Jaskevičiūtė
3 eilė iš kairės į dešinę:
6a - Gaivilė Skistimaitė, 6a - Dovilė Mikėnaitė, 5a - Luka Ingeleikaitė, 5b - Kamilė Gvergždytė, 5b - Skaistė Velykytė, 4a - Ugnė Stapulionytė, 6a - Miglė Stankevičiūtė, 5b - Meda Mikalauskaitė
2015/2016 M.m.
Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos
jaunučių choras „angelaičiai“ 1-4 kl.
1 eilė iš kairės į dešinę:
2b - Kamilė Bačianskaitė, 2b - Roberta Pauliukaitė, 3b - Akvilė Ašakaitė, 2b - Melita Visbarkaitė, 1a - Gustė Žilinskaitė, kolektyvo vadovė muzikos mokytoja Loreta Palavenienė, 1a - Kamilė Railaitė, 1a - Vesta Bajoriūnaitė, 1a - Aušrinė Pečiulytė, 3b - Smiltė Skrickaitė;
2 eilė iš kairės į dešinę:
2b - Augustė Kviliūnaitė, 2b - Mėta Vidugirytė, 3b - Giedrė Stankevičiūtė, 4a - Ugnė Jaskevičiūtė, 3b - Karilė Valantiejūtė, 3b - Armantė Kyliokaitė, 4a - Luka Ingeleikaitė,
4a - Andželika Krištaponytė, 2b - Gabija Bakaitė.
2b - Kamilė Bačianskaitė, 2b - Roberta Pauliukaitė, 3b - Akvilė Ašakaitė, 2b - Melita Visbarkaitė, 1a - Gustė Žilinskaitė, kolektyvo vadovė muzikos mokytoja Loreta Palavenienė, 1a - Kamilė Railaitė, 1a - Vesta Bajoriūnaitė, 1a - Aušrinė Pečiulytė, 3b - Smiltė Skrickaitė;
2 eilė iš kairės į dešinę:
2b - Augustė Kviliūnaitė, 2b - Mėta Vidugirytė, 3b - Giedrė Stankevičiūtė, 4a - Ugnė Jaskevičiūtė, 3b - Karilė Valantiejūtė, 3b - Armantė Kyliokaitė, 4a - Luka Ingeleikaitė,
4a - Andželika Krištaponytė, 2b - Gabija Bakaitė.
PANEVĖŽIO ALFONSO LIPNIŪNO PROGIMNAZIJOS
ŠOKIŲ GRUPĖ „SLAPUKĖS“ 1-4 KL.
1 eilė iš kairės į dešinę:
4a - Ugnė Jaskevičiūtė, 3b - Giedrė Stankevičiūtė, 1a - Agnė Jankevičiūtė, 3b - Smiltė Skrickaitė, 1a - Kamilė Railaitė, 3b - Akvilė Ašakaitė, 1a - Mija Krasuckytė, 4a - Jorūnė Dešrytė, 3a - Erika Andrejevaitė;
2 eilė iš kairės į dešinę:
2b - Augustė Gaurytė, 2b - Kamilė Bačianskaitė, 2b - Gabija Bakaitė, 1a - Domilė Adamonytė, 1a - Akvilė Zaronskytė, 1a - Patricija Lapinskaitė, 1a - Gustė Žilinskaitė, 2b - Melita Vizbarkaitė, 2b - Miglė Daunoravičiūtė, 2b - Roberta Pauliukaitė, 3b - Karilė Valantiejūtė;
3 eilė iš kairės į dešinę:
3a - Debora Veisbergaitė, 4a - Estera Kalinaitytė, 4a - Ieva Kačanauskaitė, 1a - Vesta Bajoriūnaitė, būrelio vadovė Loreta Palavenienė, 1a - Aušrinė Pečiulytė, 2b - Mėta Vidugirytė, 3b - Armantė Kyliokaitė, 4a - Andželika Krištaponytė, 4a - Luka Ingeleikaitė.
4a - Ugnė Jaskevičiūtė, 3b - Giedrė Stankevičiūtė, 1a - Agnė Jankevičiūtė, 3b - Smiltė Skrickaitė, 1a - Kamilė Railaitė, 3b - Akvilė Ašakaitė, 1a - Mija Krasuckytė, 4a - Jorūnė Dešrytė, 3a - Erika Andrejevaitė;
2 eilė iš kairės į dešinę:
2b - Augustė Gaurytė, 2b - Kamilė Bačianskaitė, 2b - Gabija Bakaitė, 1a - Domilė Adamonytė, 1a - Akvilė Zaronskytė, 1a - Patricija Lapinskaitė, 1a - Gustė Žilinskaitė, 2b - Melita Vizbarkaitė, 2b - Miglė Daunoravičiūtė, 2b - Roberta Pauliukaitė, 3b - Karilė Valantiejūtė;
3 eilė iš kairės į dešinę:
3a - Debora Veisbergaitė, 4a - Estera Kalinaitytė, 4a - Ieva Kačanauskaitė, 1a - Vesta Bajoriūnaitė, būrelio vadovė Loreta Palavenienė, 1a - Aušrinė Pečiulytė, 2b - Mėta Vidugirytė, 3b - Armantė Kyliokaitė, 4a - Andželika Krištaponytė, 4a - Luka Ingeleikaitė.
PANEVĖŽIO ALFONSO LIPNIŪNO PROGIMNAZIJOS
POP GRUPĖ „AKIMIRKSNIS“ 5-8 KL.
1 eilė iš kairės į dešinę:
6a - Austėja Bagdonaitė, 5a - Miglė Stankevičiūtė, 6a - Lilija Kručaitė, 5a - Miglė Kindurytė, 5a - Gaivilė Skistimaitė, 5a - Dovilė Mikėnaitė, 6a - Agnė Šakalevičiūtė, 6a - Akvilė Čiūraitė;
2 eilė iš kairė į dešinę:
7a - Gintarė Veisbergaitė, 7b - Paulina Gudavičiūtė, 8b - Paulina Lukoševičiūtė, 8a - Kotryna Pilipčikaitė, kolektyvo vadovė muzikos mokytoja Loreta Palavenienė, 8a - Martyna Barzdaitė, 8a - Miglė Bialkauskaitė, 8a - Ugnė Pačekajūtė, 7b - Gabija Marmakevičiūtė;
3 eilė iš kairės į dešinę:
8a - Samanta Makrickaitė, 6b - Gabrielė Jankevičiūtė, 6b - Klaudija Žiaugraitė, 8a - Agnė Dagilytė, 8b - Ugnė Mickevičiūtė.
6a - Austėja Bagdonaitė, 5a - Miglė Stankevičiūtė, 6a - Lilija Kručaitė, 5a - Miglė Kindurytė, 5a - Gaivilė Skistimaitė, 5a - Dovilė Mikėnaitė, 6a - Agnė Šakalevičiūtė, 6a - Akvilė Čiūraitė;
2 eilė iš kairė į dešinę:
7a - Gintarė Veisbergaitė, 7b - Paulina Gudavičiūtė, 8b - Paulina Lukoševičiūtė, 8a - Kotryna Pilipčikaitė, kolektyvo vadovė muzikos mokytoja Loreta Palavenienė, 8a - Martyna Barzdaitė, 8a - Miglė Bialkauskaitė, 8a - Ugnė Pačekajūtė, 7b - Gabija Marmakevičiūtė;
3 eilė iš kairės į dešinę:
8a - Samanta Makrickaitė, 6b - Gabrielė Jankevičiūtė, 6b - Klaudija Žiaugraitė, 8a - Agnė Dagilytė, 8b - Ugnė Mickevičiūtė.
Berniukų ansamblis „JAUNIEJi džentelmenai“
5a - Aivaras Žlibinas, 5b - Karolis Laskovas, 5b - Milanas Rinkevičius, 4b - Nojus Bartkevičius, 4a - Benas Tauteris, 4a - Modestas Batavičius, 4a - Mikas Makušinas;
5a - Dovilė Mikėnaitė, 5a - Mantė Ežerskytė, 5a - Miglė Stankevičiūtė, 5a - Gaivilė Skistimaitė.
5a - Dovilė Mikėnaitė, 5a - Mantė Ežerskytė, 5a - Miglė Stankevičiūtė, 5a - Gaivilė Skistimaitė.
2014/2015 m.m.
Panevėžio alfonso lipniūno progimnazijos
jaunučių choras „angelaičiai“ 2-4 kl.
1 eilė iš kairės į dešinę:
2b - Vestina Suchotskytė, 3a - Ieva Kačanauskaitė, 4a - Gaivilė Skistimaitė, 3a - Ugnė Jaskevičiūtė, 3a - Jorūnė Dešrytė, 4b - Simona Kudmantavičiūtė, 3b - Urtė Palskytė,
3a - Andželika Krištaponytė, 4b - Kristina Šimonytė, 4b - Monika Petraitytė, 2b - Giedrė Stankevičiūtė, 2b - Akvilė Ašakaitė
2 eilė iš kairės į dešinę:
3b - Jurgita Tunkevičiūtė, 4b - Karolis Laskovas, 4b - Armantė Žulanaitė, 3a - Neringa Neniškytė, 4b - Daniella Danielsen, kolektyvo vadovė -
muzikos mokytoja Loreta Palavenienė, 4a - Miglė Stankevičiūtė, 3b - Patricija Samėnaitė, 3a - Estera Kalinaitytė, 4b - Milanas Rinkevičius, 2b - Karilė Valantiejūtė
3 eilė iš kairės į dešinę:
4b - Evelina Čeponytė, 4a - Aivaras Žlibinas, 4a - Dovilė Mikėnaitė, 4a - Miglė Kindurytė, 4a - Mantė Ežerskytė, 4a - Tomas Šimoliūnas, 4b - Enrika Valuntaitė
2b - Vestina Suchotskytė, 3a - Ieva Kačanauskaitė, 4a - Gaivilė Skistimaitė, 3a - Ugnė Jaskevičiūtė, 3a - Jorūnė Dešrytė, 4b - Simona Kudmantavičiūtė, 3b - Urtė Palskytė,
3a - Andželika Krištaponytė, 4b - Kristina Šimonytė, 4b - Monika Petraitytė, 2b - Giedrė Stankevičiūtė, 2b - Akvilė Ašakaitė
2 eilė iš kairės į dešinę:
3b - Jurgita Tunkevičiūtė, 4b - Karolis Laskovas, 4b - Armantė Žulanaitė, 3a - Neringa Neniškytė, 4b - Daniella Danielsen, kolektyvo vadovė -
muzikos mokytoja Loreta Palavenienė, 4a - Miglė Stankevičiūtė, 3b - Patricija Samėnaitė, 3a - Estera Kalinaitytė, 4b - Milanas Rinkevičius, 2b - Karilė Valantiejūtė
3 eilė iš kairės į dešinę:
4b - Evelina Čeponytė, 4a - Aivaras Žlibinas, 4a - Dovilė Mikėnaitė, 4a - Miglė Kindurytė, 4a - Mantė Ežerskytė, 4a - Tomas Šimoliūnas, 4b - Enrika Valuntaitė
Panevėžio alfonso lipniūno progimnazijos
Šokių grupė „slapukės“ 2-4 kl.
1 eilė iš kairės į dešinę:
3a - Jorūnė Dešrytė, 4a - Gaivilė Skistimaitė, 3a - Ugnė Jaskevičiūtė, 4a - Monika Peraitytė, 3a - Andželika Krištaponytė, 4b - Kristina Šimonytė, 2b - Akvilė Ašakaitė,
2b - Adriana Tamošiūnaitė, 2b - Emilija Imbrasaitė
2 eilė iš kairės į dešinę:
3b - Patricija Samėnaitė, 2b - Vestina Suchotskytė, 3b - Jurgita Tunkevičiūtė, 4b - Armantė Žulanaitė, kolektyvo vadovė - mokytoja Loreta Palavenienė,
2a - Debora-Lukrecija Veisbergaitė, 2b - Giedrė Stankevičiūtė, 2a - Augustė Žiukaitė, 3a - Ieva Kačanauskaitė
3 eilė iš kairės į dešinę:
3a - Neringa Neniškytė, 4b - Evelina Čeponytė, 4a - Miglė Stankevičiūtė, 4a - Miglė Kindurytė, 4a - Dovilė Mikėnaitė, 2b - Karilė Valantiejūtė
3a - Jorūnė Dešrytė, 4a - Gaivilė Skistimaitė, 3a - Ugnė Jaskevičiūtė, 4a - Monika Peraitytė, 3a - Andželika Krištaponytė, 4b - Kristina Šimonytė, 2b - Akvilė Ašakaitė,
2b - Adriana Tamošiūnaitė, 2b - Emilija Imbrasaitė
2 eilė iš kairės į dešinę:
3b - Patricija Samėnaitė, 2b - Vestina Suchotskytė, 3b - Jurgita Tunkevičiūtė, 4b - Armantė Žulanaitė, kolektyvo vadovė - mokytoja Loreta Palavenienė,
2a - Debora-Lukrecija Veisbergaitė, 2b - Giedrė Stankevičiūtė, 2a - Augustė Žiukaitė, 3a - Ieva Kačanauskaitė
3 eilė iš kairės į dešinę:
3a - Neringa Neniškytė, 4b - Evelina Čeponytė, 4a - Miglė Stankevičiūtė, 4a - Miglė Kindurytė, 4a - Dovilė Mikėnaitė, 2b - Karilė Valantiejūtė
Panevėžio alfonso lipniūno progimnazijos
pop grupė „akimirksnis“ 5-7 kl.
1 eilė tupi: 5a - Lilija Kručaitė, 5a - Austėja Bagdonaitė, 6b - Gabija Marmakevičiūtė, 6b - Austėja Ramanauskaitė
2 eilė stovi/sėdi: 6a - Kamilė Kvietkauskaitė, 7b - Paulina Lukoševičiūtė, 7a - Kotryna Pilipčikaitė, 7a - Milgė Bialkauskaitė, 7a - Martyna Barzdaitė, 6b - Meda Puskunigytė,
6b - Paulina Gudavičiūtė, 7b - Viktorija Milinytė
3 eilė stovi: 7a - Ugnė Pačekajūtė, 7b - Ugnė Mickevičiūtė, 7a - Agnė Dagilytė, 7a - Samanta Makrickaitė, kolektyvo vadovė - muzikos mokytoja Loreta Palavenienė
2 eilė stovi/sėdi: 6a - Kamilė Kvietkauskaitė, 7b - Paulina Lukoševičiūtė, 7a - Kotryna Pilipčikaitė, 7a - Milgė Bialkauskaitė, 7a - Martyna Barzdaitė, 6b - Meda Puskunigytė,
6b - Paulina Gudavičiūtė, 7b - Viktorija Milinytė
3 eilė stovi: 7a - Ugnė Pačekajūtė, 7b - Ugnė Mickevičiūtė, 7a - Agnė Dagilytė, 7a - Samanta Makrickaitė, kolektyvo vadovė - muzikos mokytoja Loreta Palavenienė
Panevėžio alfonso lipniūno progimnazijos
linijinių šokių grupė „wau“ 5-7 kl.
Kolektyvo vadovė mokytoja Loreta Palavenienė
1 eilė: 5a - Lilija Kručaitė, 7a - Kotryna Pilipčikaitė, 7a - Miglė Bialkauskaitė, 7a - Martyna Barzdaitė, 7a - Samanta Makrickaitė, 7b - Paulina Lukoševičiūtė, 7a - Ugnė Pačekajūtė; 2 eilė: 7b - Viktorija Likaitė, 7b - Ugnė Mickevičiūtė, 7a - Agnė Dagilytė, 6a - Gabrielė Kizerskytė, 6a - Dominya Šukytė, 7b - Akvilė Bieliūnaitė
1 eilė: 5a - Lilija Kručaitė, 7a - Kotryna Pilipčikaitė, 7a - Miglė Bialkauskaitė, 7a - Martyna Barzdaitė, 7a - Samanta Makrickaitė, 7b - Paulina Lukoševičiūtė, 7a - Ugnė Pačekajūtė; 2 eilė: 7b - Viktorija Likaitė, 7b - Ugnė Mickevičiūtė, 7a - Agnė Dagilytė, 6a - Gabrielė Kizerskytė, 6a - Dominya Šukytė, 7b - Akvilė Bieliūnaitė